0

Maestralne makazice Tijaga za pobedu Bajerna u poslednjoj sekundi! (VIDEO)

Objavljeno: 29.01.14 u 22:02

Fudbaleri Bajern Minhena zabeležili su 16. pobedu u ovoj sezoni Bundeslige, pošto su u zaostalom meču savladali Štutgart rezultatom 1:2 (1:0).

bundesliga-logo-2010

Domaći su poveli golom Vedada Ibiševića u 29. minutu i rezultatom 1:0 otišlo se na odmor. Bajern se dugo mučio, teško stvarao prave prilike, Pep Gvardiola je u igru uveo dvojicu napadača, Mandžukića i Pizara i upravo je on u 76. minutu na centaršut Tijaga glavom pogodio za 1:1.

Kada se činilo da će ekipe podeliti bodove, u poslednjoj sekundi trećeg minuta nadoknade vremena, Tijago Alkantara je fenomenalnim makazicama pogodio za 1:2 i veliku radost Bavaraca.

Bajern je povećao prednost u odnosu na svoje pratioce, pošto sa 50 bodova, ima 13 više od Bajer Leverkuzena i 17 više od Borusije Dortmund.