0

Lion rutinski do pobede protiv Evijana

Objavljeno: 26.01.14 u 15:51

Seriju od šest ligaških utakmica bez poraza fudbaleri Olimpika iz Liona nastavili su i u meču 22. kola pošto su pred svojim navijačima bez previše problema savladali slabašni Evijan sa 3:0 (2:0).

lion-evijan

Bravu gostiju otključao je Gomis pogotkom u 19. minutu, da bi Lakazet u završnici prvog dela igre svojim prvim pogotkom duplirao prednost Liona i tako praktično otklnio dilemu oko pobednika. Tačku na ovaj stavio je isti igrač 14 minuta pre kraja. Milan Biševac je vrlo dobro odigrao svih 90 minuta za domaći tim.

Ovim trijumfom Lion je skočio na peto mesto na tabeli sa 34 osvojena boda odnosno jednim više od Nanta i Remsa i dva više od Olimpika iz Marseja koji ima i meč manje. Evijan je ostao an tri poena od opasne zone.