0

Lalatović odlično počeo sa Napretkom

Objavljeno: 22.01.14 u 20:01

Fudbaleri Napretka danas su u Varvarinu odigrali prvi probni meč protiv ekipe Temnića. Utakmica je završena rezultatom 7:0 u korist Napretka.

Napredak

Strelci su bili: Trujić 1′, Bajić 20′, Janičić 33′, Cvetković 40′, Frajdej 46′, Frimpong 52′, Gavrić 70′.

Temnić : Nešić, Jokić, Savić, Ćosić, Željav, Aksentijević, Miladinović, Sibinović, Stojanović, Mihajlović, Bogdanović, Milanović, Avramović, Lazarević, Grujić, Didić, Radonjić

Napredak 1. poluvreme: Krznarić, Cvetković, Udovičić, Janičić, Milošević, Regan, Gavrić, Milanković, Trujić, Dimitrov, Bajić

Napredak 2. poluvreme: Milenković, Paunović, Frimpong, Paris, Aškovski, Milošević N., Vulić, Frajdej, Ibrahima, Simić, Gavrić

Šef stručnog štaba Napretka, Nenad Lalatović, nije krio zadovoljstvo:

„Jako sam zadovoljan, naročito što je ova utakmica došla posle jednog napornog perioda, u kome smo mi trenirali po dva puta dnevno. Momci su nam jasno pokazali da poseduju kvalitet, i ono što sam mislio o Napretku kao ekipi, danas sam samo potvrdio“.

„Bez obzira, na daleko slabijeg protivnika, nije lako dati sedam golova. Za sada sam jako zadovoljan onim što su pokazali“, rekao je Lalatović za zvanični sajt kluba iz Kruševca.