0

Real profitirao, i Atletiko kiksnuo i propustio da pretekne Barsu (VIDEO)

Objavljeno: 19.01.14 u 22:55

Fudbaleri Atletiko Madrida i Sevilje remizirali su rezultatom 1:1 (1:0) u poslednjem današnjem meču 20. kola Lige Primere.

Vilja

Domaći su poveli u 18. minutu kada je nakon duge akcije, lopta došla do Vilje koji preciznim udarcem pogađa donji levi ugao. Sevilja nije odustajala, gosti su igrali sasvim solidno i to im se isplatilo u 72. minutu kada je Rakitić sa penala savladao Kurtou.

Prethodno je Huanfran sa povukao jednog igrača Sevilje, a sudija zasluženo pokazao na belu tačku. Gosti su meč završili sa desetoricom pošto je u nadokandi vremena isključen Moreno zbog oštrog starta nad Raulom Garsijom.

Atletiko je propustio priliku da preuzme vrh tabele nakon Barsinog kiksa, a ovom remiju najviše se raduje Real Madrid koji se sada približio najvećim rivalima na bod zaostatka. Barsa je zbog bolje gol razlike prva sa 51 bodom, koliko ima i Atletiko, dok Real ima 50 pa se velika borba za titulu nastavlja.