0

Barsa se okliznula u Valensiji! (VIDEO)

Objavljeno: 19.01.14 u 20:55

Fudbaleri Barselone remizirali su u Valensiji sa ekipom Levantea rezultatom 1:1 (1:1), dok je Viljareal savladao Almeriju – 2:0 u 20. kolu Lige Primere.

LEvante - Barsa

Oba pogotka viđena su na početku susreta, pošto je Levante poveo u 10. minutu golom Vintre nakon kornera, a na gotovo identičan način Pike je u 19. minutu na centaršut Ćavija glavom postavio konačan rezultat.

Barselona je imala mnogo više prilika, najbolje su promašili Teljo i Aleksis Sančez, ali su Katalonci prokockali šansu da dođu do bodova u borbi za titulu.

Viljareal je kao domaćin bio bolji od Almerije rezultatom 2:0 golovima Uče u trećem i Sorijano u 87. minutu sa bele tačke.

Ukoliko Atletiko od 21.00 pobedi Sevilju osamiće se na vrhu tabele sa dva boda više od Barselone, koja ima 51, a Real Madrid 50 bodova.