0

Bez pobednika u Sanderlendu (VIDEO)

Objavljeno: 18.01.14 u 15:40

Fudbaleri Sanderlenda i Sautemptona podelili su bodove odigravši nerešeno 2:2 (1:2) u prvom meču 22. kola Premijer lige.

borini-sautempton

Remi je na kraju bio i najpravedniji ishod iako se činilo da će gosti odneti sva tri boda sa Stadiona svetlosti pošto su posle nešto više od pola sata igre imali dva gola predsnoti i držali su sve konce igre u svojim rukama.

Golovi Rodrigeza i Lovrena nagoveštavali su siguran trijumf „svetaca“, ali je Italijan Borini samo minut nakon gola hrvatskog defanzivca vratio neizvesnost u meč. isti igrač je i u drugom oluvremenu savladao Boruca, ali je njegov gol poništen zbog ofsajda. Međutim, dileme nije bilo kod pogotka Alena Džonsona koji je u 71. minutu postavio konačan rezultat.

Osvojen bod neće mnogo pomoći Sanderlendu da pobegne sa samog dna tabele pošto se sada izjednačio sa Vest Hemom i Kardifom koji uz meč manje imaju po 18 poena, dok je Kristal Palas poslednji sa samo jednim bodom manje. Sautempton je bezbedan u sredini tabele sa 31 poenom.