0

Kup Kralja: Sjajni Mesi potvrdio Barsin prolaz (VIDEO)

Objavljeno: 16.01.14 u 23:52

Fudbaleri Barselone savladali su Hetafe u povratnom meču osmine finala Kupa Kralja rezultatom 2:0 i tako se plasirali u narednu rundu takmičenja.

Mesi

Meč je rešio oporavljeni Leo Mesi koji je bio strelac oba pogotka. Prvi gol na meču Mesi je postigao u 44. minutu susreta a pobedu svog tima je potvrdio u 63. minutu. Osim pobede, Barsa ima i razlog za brigu jer se povredio Nejmar u 23. minutu susreta.

Pobeda od 2:0 bila je više nego dovoljna ekipi Barselone s obzirom da su prvu rundu osmine finala dobili sa 4:0, te tako sa ukupno 6 golova u mreži protivnika prošli dalje.

U četvrtfinalu Barsa će igrati protiv ekipe Levantea.