0

Atletiko Madrid pobedom nad Malagom noći na prvoj poziciji (VIDEO)

Objavljeno: 04.01.14 u 18:16

Fudbaleri Atletiko Madrida uspešno su započeli 2014. godinu, pošto su u 18. kolu španske Primere kao gosti savladali ekipu Malage rezultatom 1:0 (0:0).

U veoma neizvesnoj i borbenoj utakmici, pitanje pobednika rešeno je u poslednjih 20. minuta. Čovek odluke bio je Koke, koji se u 71. minutu našao na pravom mestu u trenutku kada je Kabaljero uspeo da odbrani zicer Adrianu.

Ovom pobedom Atletiko Madrid se izdvojio na 1. poziciji na tabeli sa 49 osvojenih bodova, tri više od drugoplasirane Barselone koja svoj meč ovog kola igra u nedelju protiv Elčea.