0

Navijači u Čempionšipu pevali veverici: Jedan je Luis Suarez (VIDEO)

Objavljeno: 21.12.13 u 18:38

Meč 21. kola Čempionšipa između Kvins Park Rendžersa i Lestera (0:1) obeležila je jedna veoma zanimljiva situacija prilikom ulaska veverice na teren.

Naime, nakon 12 minuta igre glavni sudija, Pol Tjerni, bio je primoran da na kratko prekine meč zbog ulaska veverice na teren ‘Loftus Rouda’. I dok su zbunjeni fudbaleri gledali uplašenu životinju, kreativni navijači odmah su iskoristili priliku da se našale i krenuli da pevaju ‘Jedan je Luis Suarez’, aludirajući tako na fizički izgled sjajnog urugvajskog napadača, ali i na njegovu sklonost da grize protivnike.

Nakon par minuta napadač Lestera, Dejvid Nugent, je uspeo da natera nezvanog gosta da napusti teren i omogući nastavak utakmice. Kako je sve izgledalo pogledajte i sami u video prilogu: