0

Bomba Kolarova i dva Džekova gola za prolaz Sitija (VIDEO)

Objavljeno: 17.12.13 u 22:42

Fudbaleri Mančester Sitija lako su se plasirali u polufinale Liga kupa Engleske u fudbalu, savladavši u gostima ekipu Lestera sa 3:1.

Meč je počeo odlično po goste iz Mančestera jer je Kolarov već u osmom minutu na fantastičan način zatresao mrežu domaćeg tima, direktno iz slobodnog udarca. Do kraja prvog dela igre Edin Džeko je povisio na 2:0 u 41. minutu. U nastavku, Džeko je postigao svoj drugi gol u 53. minutu a do kraja meča Dajer je uspeo da u 77. minutu ublaži poraz svog tima za konačnih 3:1.

U toku je meč, odnosno produžeci na meču između Sanderlenda i Čelsija, jer je u prvih 90 minuta rezultat bio 1:1.