0

Kadeti napunili mrežu Hrvata (VIDEO)

Objavljeno: 11.12.13 u 17:01

kadeti-srbija

Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije (igrači do 17 godina), odigrala je u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi prvu od dve prijateljske utakmice protiv vršnjaka iz Hrvatske i slavila je ubedljivu pobedu od 4:1.

Poveli su gosti golom Vlašića u 19. minutu. „Orlići“ su izjednačili preko Luke Jovića u 21, potom Ivan Šaponjić postiže dva pogotka u 69. i 71. minutu, da bi dobru igru drugim golom krunisao i Jović u 74. minutu, čime je postavio konačan rezultat meča.

U-17 selekcije Srbije i Hrvatske podeliće megdan i u petak, 13. decembra, takođe u Staroj Pazovi.