0

Nemci ne štede na golovima, sedmica Bajerna u Bremenu (VIDEO)

Objavljeno: 07.12.13 u 17:27

menhengladbah-salke

U subotnjem popodnevnom terminu odigrano je pet utakmica 15. kola Bundeslige u kojima je viđeno čak 20 golova što je za čak 14 pogodaka više nego što je palo u prvih šest mečeva poslednje runde jesenjeg dela sezone u Jelen Superligi.

Sva tri pogotka u menhengladbahu pala su u prvom poluvremenu, a na zadovoljstvo domaćih navijača dve lopte su završile iza leđa golmana Šalkea pa je Borusija došla do velika tri boda.

Bajern se prošteao kroz Bremen napunivši do vrha mrežu Verdera, a istakao se Frank Riberi koji je het-trikom još jednom potvrdio da zaslužuje da uprao on bude dobitnik „Zlatne lopte“. U doma’em timu nije bilo Aleksandra Ignjovskog.

Ceo meč između Ajntrahta i Hofenhajma odnosno svi najzanimljiviji detalji stali su u prvih šest minuta drugog dela igre kada su viđena i sva tri gola. Pobedu je iznađujuće odneo gostujući tim, baš kao i u duelu Hamburgera i Augzburga gde je jedan pogodak odlučio o tome ko će osvojiti tri boda.

Zanimljivo uz dosta preokreta bilo je i u Štutgartu gde su „švabe“ na kraju sa 4:2 savladale goste iz Hanovera.