0

Monako može i bez Falkaa

Objavljeno: 03.12.13 u 23:03

Rivijer

Francuzi preko nedelje igraju 16. kolo nacionalnog prvenstva. Ranije danas pobede su upisali Nant i Lil a u kasnijem terminu Monako je lako slavio u Nici. Na Azurnoj obali meč je završen rezultatom 3:0 za goste.

Gosti iz Kneževine su poveli već u 5. minutu preko skupo plaćenog Rodrigeza a u 23. minutu prednost gostiju duplirao je Rivije. Domaći nisu uspeli ni da se približe superbogatim gostima, čiju je potvrdu pobede upisao Okampos u 89. minutu.

Ovom pobedom Monako je došao do 35 bodova i tako se približio vodećem PSŽ-u na dva boda zaostatka, s tim što Monako ima i meč više. Nica je ostala na 15. mestu sa 17 bodova te nastavila seriju poraza koja traje duže od mesec dana.