0

Lil obara rekorde, Nant pobedio, Đorđević promašio penal

Objavljeno: 03.12.13 u 21:41

France Soccer League One

Odigrana su prva dva meča 16. kola francuske lige 1 u fudbalu a u oba su domaćini bili uspešniji te upisali sva tri boda.

Lil je dočekao Marsej i slavio sa 1:0. Jedini gol na meču postigao je Ru i to u nadoknadi vremena a na asistenciju Balmona. Lil je tako produžio neverovatan niz bez primljenog gola na čak 1035 minuta!

Nant je na svom terenu savladao Valensijen sa 2:1. Gosti su poveli preko Saeza u 52. minutu. Sedam minuta kasnije Bedoja je izjednačio a srpski reprezentativac Đorđević promašio je penal u 72. minutu. Ipak, Aristguieta se postarao da domaći slave golom u 89. minutu meča.