0

Miha sa Sampom ostao neporažen na Meaci, Roma izbegla poraz (VIDEO)

Objavljeno: 01.12.13 u 16:57

brivio-atalanta

U popodnevnom nedeljnom terminu odigrana su još četiri meča 14. kola Serije A u kojima nije bilo pobede gostujućih timova odnosno čak tri su završene bez pobednika, dok je samo Kjevo maksimalno iskoristio prednost domaćeg terena.

Malo je delilo Atalantu da bude prvi tim koji je savladao Romu u aktuelnom šampionatu, ali je poraz „vučice“ golom u poslednjim momentima sprečio Strotman. Bio je ovo četvrti uzastopni poraz rimskog kluba nakon 10 uvodnih pobeda pa će Juventus imati priliku da poveća prednost na čelu tabele. Za „vučicu“ je od 57. minuta igrao i Adem Ljaić koji je na terenu zamenio Danijelea De Rosija.

I u drugom meču na klupi Sampdorije Siniša Mihajlović je sa svojim timom odigrao 1:1, ali za razliku od prethodne nedelje kada je njegov tim u poslednjim minutima ispustio trijumf, danas je na gostovanju Interu u samoj završnici izbegao poraz golom Renana. Zdravko Kuzmanović nije našao svoje mesto u timu Intera, dok je Nenad Krstičić suspendovan zbog crvenog kartona u duelu protiv Lacija pa nije konkurisao za današnji meč.

Kjevo je daleko lakše nego što je bilo ko očekivao došao do sva tri boda u duelu sa Livornom, dok je Sasuolo propustio veliku priliku da dođe do trijumfa na Sardiniji pošto je posle prvog poluvremena imao dva gola prednosti.