0

Bueno sprečio slavlje Betisa (VIDEO)

Objavljeno: 01.12.13 u 13:55

alberto-bueno

U nedeljnom matineu fudbaleri Betisa nisu u derbiju začelja Primere uspeli da pred svojim navijačima savladaju Rajo Valjekano pošto su u samoj završnici primili izjednačujući pogodak – 2:2, što je izazvalo novi bes domaćih navijača koji nikako ne mogu da oproste svojim ljubimcima prošlonedeljni katastrofalan poraz u gradskom derbiju od Sevilje.

Domaću ekipu u vođstvo je doveo Amaja sredinom prvog dela igre nakon odličnog udarca glavom posle kornera sa desne strane i sa minimalnom prednošću Betisa se otišlo na poluvreme. Propuštena prilika kluba iz Sevilje na startu drugog poluvremena kažnjena je već u sledećem napadu kada je Bueno izjednačio na 1:1. Kada je Verdu u 81. minutu iskoristio kardinalnu grešku gostujućeg golmana i ponovo doveo zeleno-bele u vođstvo činilo se da će sva tri boda ostati na Benito Viljamarinu, ali tako ne bude pobrinuo se svojim drugim pogotkom Bueno.

Betis Vs Rayo 2-2, Liga BBVA 2013 by futbolsapiens