0

Baloteli sačuvao posao Alegriju (VIDEO)

Objavljeno: 01.12.13 u 14:25

baloteli-katanija-milan

Nakon čak pet ligaških utakmica bez trijumfa Milan je konačno uspeo da dođe do sva tri boda i to na gostovanju na Siciliji ekipi Katanije – 1:3.

Početak utakmice nije nagoveštavao ništa dobro za „rosonere“ pošto su „slonovi“ došli do prednosti preko Kastra već u 13. minutu. međutim, samo šest minuta kasnije Montolivo je odlično reagovao na dodavanje Emanuelsona pa se na poluvreme otišlo sa nerešenim rezultatom.

Meč-viner za Milan ponovo je bio ćudljivi Mario Baloteli koji je u 63. minutu golom iz slobodnog udarca savladao Anduhara, a kada je samo minut kasnije iz igre isključen ofanzivni vezista Katanije Tahtidis bilo je jasno da će gosti odneti pobedu iz Katanije. Tačku na ovaj meč trećim golom za Milan stavio je Rikardo Kaka.

Catania 1-3 AC Milan (All Goals) 01… by ourmatch