0

Maksimirski derbi, neredi i skandiranje „Za dom spremni“! (VIDEO)

Objavljeno: 01.12.13 u 22:35

Dinamo

Da u našem regionu, bar kada je fudbal u pitanju, ništa ne može da prođe bez problema, dokaz je i situacija na meču između Dinama i Hajduka, koji je završen rezultatom 2:2.

Prema navodima hrvatskih medija, do nereda je došlo kada je pedesetak navijača bakljama gađalo policajce, koji su odgovorili suzavcem te sprečili još veći incident.

Ono što brine još više od pomenutog incidenta, jesu novi povici i glasno skandiranje „Za dom spremni“, koji su odjekivali stadionom, a pošteđeni nisu bili ni Davor Šuker, kao ni Hrvatski nogometni savez na čijem je čelu.

Hajduk je poveo golom Kuasija u 10. minutu a do pauze je u 27. izjednačio Sudiani. U nastavku je Čop doveo Dinamo do 2:1 u 54. minutu a bod gostima doneo je Maglica u nadoknadi vremena.