0

D grupa: Plzen namučio ‘građane’ (VIDEO)

Objavljeno: 27.11.13 u 23:37

Manchester City v FC Viktoria Plzen - UEFA Champions League

Mančester Siti je mnogo teže nego što se očekivalo stigao do trijumfa nad Viktorijom Plzen. „Građani“ su slavili na Itihadu sa 4:2 (1:1) u 5. kolu Lige šampiona.

Serhio Aguero je doveo domaće u vođstvo u 33. minutu iz penala, a Tomaš Horava je izjednačio lepim golom u 43. minutu.

Siti dolazi u novo vođstvo golom Samira Nasrija u 65. minutu, ali je usledio novi šok četiri minuta kasnije kada je mrežu zatresao Stanislav Tecl.

U 78. minutu Alvaro Negredo je doneo novo vođstvo Sitiju, a Edin Džeko u 89. minutu pogađa mrežu i postavlja konačan rezultat.

Ranije danas Bajern je u Moskvi savladao CSKA sa 1:3.