0

Garsija vodio Espanjol do pobede (VIDEO)

Objavljeno: 24.11.13 u 19:22

Garsija

Fudbaleri Espanjola savladali su Rajo Valjekano u Madridu sa 1:4 (0:1) u 14. kolu španske Primere.

Domaći su već u 25. minutu ostali sa igračem manje na terenu zbog crvenog kartona koji je dobio golman Ruben zbog čega je sudija dosudio najstrožu kaznu. Serhio Garsija je postigao svoj prvi gol i doveo goste u vođstvo.

Glavni arbitar meča je dosudio još jedan penal koji je ponovo Grasija pretvorio u gol. Saul je smanjio u 81. minutu, ali je samo dva minuta kasnije Garsija svojim trećim golom otklonio sve dileme. Konačan rezultat postavio je Kristijan Stuani u 85. minutu.

Ranije je odigran meč između Levantea i Viljareala koji su dobili gosti sa 0:3.