Minimalac Levera, vatromet golova u Frankfurtu (VIDEO)

fra-sch

Minimalnom pobedom u Berlinu protiv Herte, Bajer iz Leverkuzen se približio lideru Bajernu na tabeli Bundeslige na samo bod.

Pobedonosni gol za Leverkuzen postigao je Štefan Kisling u 29. minutu meča.

Nirnberg i Volfsburg su podelili bodove pošto su odigrali nerešeno 1:1.

Arnold je doveo goste u vođstvo u 39. minutu, a izjendačio je Ginček u 72. minutu. Slobodan Medojević odigrao je ceo meč za goste.

Fenomenalan meč viđen je u Frankfurtu gde je domaći Ajntraht bio nadomak velikog preokreta protiv Šalkea. Meč je završen rezultatom 3:3.

Gosti su poveli sa 0:2 autogolom Fluma i pogotkom Matipa. Domaći su preokrenuli preko Fluma, koji se iskupio za autogol, i dvostrukim strelcem Žoselua. Bod gostima doneo je Hevedes u 86. minutu.

Augsburg je savladao na svom terenu Hofenhajm sa 2:0, dok je Frajburg na gostovanju bio bolji od Braunšvajga sa 0:1.