0

Remi Italije i Nemačke, Sančez šokirao Engleze (VIDEO)

Objavljeno: 16.11.13 u 00:19

ita-ger

Fudbaleri Italije i Nemačke remizirali su 1:1 u prijateljskom meču odigranom na Đuzepe Meaca u Milanu.

„Panceri“ su došli u vođstvo u 8. minutu meča kada je posle kornera Tonija Krosa najviši u skoku bio Mats Humels koji je savladao Bufona. Izjednačenje „azurima“ doneo je Ignacio Abate u 28. minutu meča nakon duplog pasa sa leonardom Bonućijem.

Neprijatno iznenađenje navijačima Engleske priredila je reprezentacija Čilea koja je savladala izabranike Roja Hodžsona sa 0:2 na Vembliju.

Oba gola postigao je Aleksis Sančez, na početku i na kraju susreta. Prvo je u 7. minutu odlično reagovao i postigao gol glavom, da bi konačan rezultat postavio u nadoknadi vremena kada je majstorski prebacio loptu preko golmana Forstera.