0

Okretanje i u Baskiji (VIDEO)

Objavljeno: 09.11.13 u 22:03

bilbao-levante

Dan pun preokreta u svim evropskim ligama začinio je i duel Atletika iz Bilbaoa i Levantea u 13. kolu Primere pošto su gosti na poluvremenu vodili, ali su tri boda na kraju ipak ostala u Baskiji – 2:1 (0:1).

Iako je izgledalo da će utakmica biti završena bez pobednika, pogotovo nakon poništenog gola Atletika u 82. minutu, na kraju je tim iz Bilbaoa ipak došao do trijumfa i to pogotko jednog od najboljih igrača tima Adurica Zbeldije koji je odlično reagovao na dodavanje Ituraspea.

Atletik se posle ovog trijmfa bodovno izjednačio na četvrtom mestu sa Viljarealom, koji će svoj meč 13. kola odigrati u nedelju, dok je Levante ostao u sredini tabele u grupi timova koji su osvojili po 17 poena.