0

Grupa G: Atletiko prošao, remi Zenita i Porta (VIDEO)

Objavljeno: 06.11.13 u 23:04

kosta-adrijan-atletiko-madrid

Fudbaleri Atletiko Madrida plasirali su se u osminu finala Lige šampiona pošto su večeras deklasirali Austriju iz Beča rezultatom 4:0. Ranije danas Zenit i Porto su remizirali 1:1.

Atletiko je do pobede došao golovima Mirande, Garsije, Filipe Luisa i Koste, koji je usput promašio i penal.

U Rusiji, gosti su poveli u 23. minutu preko Luča Gonsalesa, koji je iskoristio pas Danila i glavom pogodio za 1:0.

Radost Portugalaca nije dugo trajala, Hulk je izjednačio samo pet minuta kasnije. Tim rezultatom otišlo se na odmor, iako je gostujući tim uputio čak 11 udaraca ka golu Lodigina.