0

Remi Zenita i Porta, Hulk promašio penal (VIDEO)

Objavljeno: 06.11.13 u 19:52

Zenit St. Petersburg - FC Malaga

Fudbaleri Zenita i Porta remizirali su rezultatom 1:1 (1:1) u prvom današnjem meču Lige šampiona.

Gosti su poveli u 23. minutu preko Luča Gonsalesa, koji je iskoristio pas Danila i glavom pogodio za 1:0.

Radost Portugalaca nije dugo trajala, Hulk je izjednačio samo pet minuta kasnije. Tim rezultatom otišlo se na odmor, iako je gostujući tim uputio čak 11 udaraca ka golu Lodigina.

Zenit je imao veliku priliku da sa bele tačke dođe do velika tri boda, ali je početkom drugog poluvremena Hulk promašio jedanaesterac.

Posle četiri odigrane utakmice, Zenit ima pet, a Porto četiri boda. U drugom meču ove grupe, Atletiko od 20.45 dočekuje bečku Austriju.