0

Remi u Torinu, Siti i Bajern već u osmini finala (VIDEO)

Objavljeno: 05.11.13 u 22:37

liga šampiona

22.35 – Kraj je ina svim ostlim utakmicama, Real Sosijedad – Mančester Junajted 0:0, Kopenhagen – Galatasaraj 1:0, Juventus – Real 2:2, , PSŽ – Anderleht 1:1 i Olimpijakos – Benfika 1:0

22.34h – Negredo svojim trećim golom stavlja tačku na meču u Mančesteru, Siti – CSKA 5:2

22.34h – Kraj je i u Donjecku, Šahtjor – Bajer 0:0

22.34h – Prvi meč koji je završen je onaj u Plzenju gde je Bajern pobedio sa 1:0

22.30 – Zvuči gotovo neverovatno, ali u psolednjih 16 minuta nema pogodaka ni na jednoj od osam utakmica

22.14h – CSKA ponovo smanjuje prednost Sitija na samo dva gola – 4:2, strelac za „armejce“ bio je ponovo Dumbija, ali ovog puta iz jedanesterca

22.13h – van Persi ne uspeva da realizuje penal u San Sebastijanu pa tamo i dalje na semaforu piše 0:0

22.11h – Nije dugo trajalo vođstvo Belgijanaca u Francuskoj pošto je Zlatan Ibrahimović praktično već u sledećem napadu doneo izjednačenje Pari Sen Žermenu – 1:1

22.09h – Veliko iznenađenje u Parizu, Anderleht preko De Zeuva dolazi do prednosti od 1:0 protiv Pari Sen Žermena,

22.07h – Nije dugo trajalo vođstvo Reala u Torinu pošto je Juventus preko Ljorentea u 65. minutu izjednačio na 2:2

22.04h – Aktuelni prvak Evrope Bajern konačno u 66. minutu dolazi do prenosti protiv Viktorije u Plzenju pogotkom Mandžukića

22.01h – Nepisano fudbalsko pravilo da kada propustite svoje prilike usledi kazna potvrđeno je još jednom u Torinu gde je Bejl kaznio Juventus za sve promašaje i doveo Real u vođstvo od 2:1

21.54h –Ronaldo na asistenciju Benzeme izjednačuje rezultat u Torino i to posle velike greške Kaseresa koji je praktično poklonio loptu Madriđanima

21.52h – Novi gol na Itihadu, četvrti pogodak za „građane“ postigao je Negredo koji je krunisao lepu akciju svog tima, Jaja Ture je dodao do Nasrija koji je prosledio loptu do Španca koji ju je lako sproveo u mrežu

21.51h – Ćićarito u San Sebastijnu sa peterca potpuno neometan prebacuje gol pa ostake 0:0 u duelu Real Sosijedada i Mančester Junajteda

21.48h – Roberto Himenez ponovo brani udarac Lazaru Markoviću koji je ponovo bio jedan na jedna sa njim

21.47h – Šahtjor nikako ne uspeva da savlada golmana Bajera iz Leverkuzena Lenoa, a poslednji koji je pokušao bio je Darijo Srna koji je odlično izveo slobodnjak, ali nije imao sreće

21.46h – Počela su druga poluvremena

21.33h – Završena su prva poluvremena na svih osam utakmica, a viđeno je samo sedam pogodaka od čega čak četiri na duelu Mančester Sitija i CSKA. Očekujemo da se u drugom delu napadači raspucaju i da bude mnogo više pogodaka.

21.30h – U završnici prvog poluvremena CSKA uspeva da smanji prednost Sitija preko Dumbije na 3:1.

21.29h – Matić se propisno obrukao pred golom Olimpijakosa, vezista Benfike je pokušao petom da sprovede jednu padajuću loptu u mrežu domaćina, ali je promašio iako je imao mnogo boljih solucija poput dodvanaj Markoviću

21.27h – Nakon velike inicijative fudbaleri Juventusa, tačnije Vidal, konačno su uspeli da savladaju Kasiljasa za veliko slavelje navijača „stare dame“. Gol je pao posle penala dosueđnog posle prekršaja Varana nad Pogbom.

21.18h – Sirigu u Parizu brani dobar udarac Aleksandra Mitrovića pa na duelu PSŽ-a i Anderlehta ostaje 0:0

21.16h – Siti je već nakon pola sata otklonio dilemu oko pitanja pobednika u duelu sa CSKA, strelac trećeg gola je Alvaro Negredo, a Aguero je ovog puta bio asistent

21.13h – Već drugi put Iker Kasiljas spašava Real u Torinu, Markizio je u 28. minutu promašio gotovo neverovatno odnosno odlično je reagovao trenutno rezervni golman Madriđana

21.07h – Galatasarauju opravdano poništen gol u Kopenhagenu

21.05h – I drugi gol za Siti u duelu sa CSKA postigao je Aguero koji je na „petoparcu“ okrenuo Aleksandra Berezuckog nakon čega mu nije bilo teško da savlada Akinfejeva

20.58h – Brzo je usledila kazna u Pireju gde je Manolas golom posle kornera doveo Olimpijakos u vođstvo od 1:0 u 13. minutu.

20.53h – Lazar Marković propušta odličnu šansu za Benfiku, našao se oči u oči sa golmanom Olimpijakosa, ali je dao predug for što je čuvaru mreže crveno-belih omogućilo da smanji ugao i odbrani udarac srpskog napadača

20.51h – Braten petom dovodi Kopenhagen u vođstvo od 1:0 protiv povredama osakaćenog Galatasaraja

20.48h – Prvi gol je pao u Mančesteru gde je Siti pogotkom iz penala Kuna Aguera, posle diskutabilnog prekršaja Zorana Tošića nad Davidom Silvom, poveo 1:0 protiv moskovskog CSKA

20.45h – Počele su utakmice na svih osam stadiona

Čak devet fudbalera iz Srbije večeras je u protokolu svojih timova u osam navedenih utakmica. Igraju Mitrović i Milivojević za Anderleht, Matić i Marković za Benfiku, Tošić za CSKA, Nastasić za Mančester Siti, Vidić za Mančester Junajted,  dok su Filip Đuričić i Aleksandar Kolarov na klupi za rezerve.

Zajedno sa nama večeras možete da pratite poslednje promene na utakmicama 4. kola u grupama A, B, C i D lige šampiona. Već nakon večerašnjih mečeva u osminu finala moglo bi da se plasira nekoliko ekipa, pre svega Real, Bajern i Pari Sen Žermen koji do sada imaju stoodstotan učinak.