0

Bakar oduzeo Đorđeviću pobednički gol (VIDEO)

Objavljeno: 03.11.13 u 19:11

filip-djordjevic-pozdrav

Malo je nedostajalo da Filip Đorđević ponovo svojim pogotkom donese sva tri boda Nantu u šampionatu Francuske, ali je Monpelje pogotkom u samoj završnici uspeo da dođe do boda 1:1 (0:1).

Srpski reprezentativac je u 22. minutu odlično reagovao na dodavanje Sisokoa i svojim sedmim pogotkom u šampionatu doneo je prednost „kanarincima“. Gosti su uspevali da odole napadima domaćeg tima sve do same završnice kada je Bakar u prvom minutu sudijske nadoknade vremena postavio konačan rezultat.

Nant je i dalje na četvrtom mestu na tabeli sa 20 osvojenih bodova, dok je Monpelje na 16. poziciji sa samo 13 poena osvojenih u 12 odigranih utakmica.