0

Nastasić pogodio za Siti, Begović sa gola na gol u 12. sekundi! (VIDEO)

Objavljeno: 02.11.13 u 18:20

nastasic

Fudbaleri Mančester Sitija deklasirali su na svom Itihadu ekipu Noriča rezultatom 7:0 uz gol Matije Nastasića, ali je heroj kola golman Stouka Asmir Begović koji je u 12. sekundi postigao gol iz svog šesnaesterca u remiju sa Sautemptonom – 1:1!

Mrežu Noriča načeo je Džonson u 16. minutu autogolom, a potom su se raspucali ‘građani’ preko Silve, Nastasića, Negreda, Turea, Aguera i Džeka.

Mančester junajted je u gostima srušio Fulam za 12 minuta. Antonio Valensija je u desetom minutu doneo „đavolima“ prednost, dok je Robin van Persi u 20. iskoristio pas Januzaja i postavio 2:0. Samo 120 sekundi kasnije Vejn Runi je postigao poslednji gol za Junajted, a u drugom poluvremenu Kačaniklić je postigao počasni pogodak za domaće.

Stouk i Sautempton remizirali su rezultatom 1:1, a domaći su poveli golom golmana Begovića u 12. sekundi kada je bosanski čuvar mreže raspalio po lopti, a ona prevarila Boruca za 1:0. Konačnih 1:1 postavio je Rodrigez u 42. minutu.