0

Spektakl na Bernabeu, viđeno 10 golova! (VIDEO)

Objavljeno: 30.10.13 u 23:56

real

Spektakularan meč viđen je na Santjago Bernabeu. Real je u meču prepunom golova savladao Sevilju sa čak 7:3.

Najskuplji fudbaler u istoriji fudbala izgleda da se konačno isplaćuje Madriđanima. Geret bejl postigao je vodeći gol u 14. minutu, a potom je u 27. duplirao prednost. Kristijano Ronaldo nastavio je golgetersku seriju i povećao je vođstvo svog tima iz jedanaesterca u 32. minutu. Samo šest minuta kasnije sudija je dosudio još jedan penal, ali ovoga puta za goste. Ivan Rakitić je smanjio rezultat, a u 40. minutu već je bilo 3:2, strelac je bio Karlos Baća.

Rivali su nastavili u istom ritmu i u drugom poluvremenu Karim Benzema je u 53. minutu postigao svoj prvi gol na ovom meču, a Ronaldo je svojim drugim golom u 60. minutu vratio najveću prednost koju je Real do tada imao.

Rakitić smanjuje u 63. minutu, a Ronaldo dolazi do het-trika u 71. minutu. U 76. minutu Sevilja ostaje sa igračem manje pošto je isključen Stefan Mbia, a svojim drugim golom u 80. minutu Benzema postavlja konačan rezultat.

Osasuna je došla do trijumfa protiv Rajo Valjekana rezultatom 3:1.

Ojer je već u prvom minutu doneo prednost ekipi iz Pamplone, a Oriol Rijera je udvostručio prednost svog tima u 13. minutu. Roberto Tores povećava u 58. minutu, a Alehandro Galvez u 71. minutu donosi konačnih 3:1.