0

Kaka strelac u remiju Milana i Lacija, Napoli slavio u Firenci (VIDEO)

Objavljeno: 30.10.13 u 22:54

calendario-serie-a

U derbiju 10. kola italijanske Serije A Milan je na San Siru remizirao sa rimskim Lacijom 1:1.

Prvenac posle povratka u Milan postigao je na ogromnu radost navijača Brazilac Kaka. On je u 54. minutu postigao fantastičan pogodak sa ivice kaznenog prostora.. Međutim slavlje „rosonerima“ pokvario je Mihael Ćijani u 72. minutu.

U još jednom veoma zaniljivom meču Napoli je kao gost slavio protiv Fiorentine sa 1:2.

hoze kaljehon doveo je goste u vođstvo u 12. minutu. Đuzepe Rosi izjednačio iz penala u 28. minutu, a pobedu Napolitancima doneo je Driz Mertens u 36. minutu meča.

Obe ekipe su meč završile sa desetoricom. Prvo je crveni karton u 80. minutu zaradio Kristijan Mađo, da bi u samoj završnici igru napustio i Huan Kuadrado.

Fudbaleri Juventusa deklasirali su Kataniju sa 4:0 u Torinu.

Šampion Italije poveo je u 26. minutu golom Artura Vidala. Prednost šampiona Italije povećao je Andrea Pirlo u 34. minutu, a dileme oko pobednika otklonio je Karlos Tevez u 65. minutu. Konačan rezultat postavio je Leonardo Bonući u 71. minutu. Gosti su meč završili sa desetoricom na terenu pošto je u 84. minutu isključen Tiberio Guarente.

Bolonja je bila ubedljiva na gostovanju protiv Kaljarija sa 0:3, dok je u Livornu viđena prava goleada pošto su domaći odigrali nerešeno sa Torinom 3:3.

Udineze je odneo bodove protiv Sasuola, a pobede kod kuće ostvarili su Đenova i Verona.