0

Žoze ponovo pobedio Arsena, Junajted se konačno raspucao (VIDEO)

Objavljeno: 29.10.13 u 22:52

mata

U derbiju osmine finala engleskog Liga kupa fudbaleri Čelsija pobedili su na ‘Emiratima’ ekipu Arsenala rezultatom 2:0 (1:0), dok je Mančester junajted savladao Norič na ‘Old Trafordu’ sa 4:0.

Menadžeri Arsen Venger i Žoze Murinjo očekivano su izveli kombinovane sastave, ali su se u takvom odnosu snaga bolje snašli gosti. Strelci za ‘plavce’ bili su Aspilikueta u 26. i Mata u 66. minutu. Na terenu nije bilo Ozila (do 62. minuta), Žirua, Sanje, Mertezakera sa jedne i Azara, Toresa, Lamparda, Terija, Ivanovića sa druge strane.

Golove sa utakmice Arsenal – Čelsi pogledajte OVDE.

Plasman u četvrtfinale obezbedio je i Mančester junajted koji je kao domaćin deklasirao Norič rezultatom 4:0 golovima Ernandesa u 21. iz penala i 53. minutu, potom Džonsa u 87. i Rafaela u 90. minutu.