0

Tores srušio Siti (VIDEO)

Objavljeno: 27.10.13 u 19:23

Fernando-Torres-Chelsea-2013-HD-Wallpaper-1080x675

U derbiju 9. kola Premijer lige Čelsi je na Stamford Bridžu u finišu savladao Mančester Siti sa 2:1.

„Plavci“ su do vođstvo stigli u 33. minutu nakon odličnog prodora Fernanda Toresa koji je sjajno proigrao Andrea Šurlea kome nije bilo teško da sprovede loptu u mrežu.

Na početku drugog poluvremena u 49. minutu Serhio Aguero je snažno šutirao sa ivice šesnaesterca i izjednačio rezultat na 1:1.

Da bodovi ostanu u Londonu pobrinuo se Fernando Tores u 91. minutu nakon nesporazuma Nastasića i Harta koji su omogućili brzonogom napadaču da postigne pobedonosni gol.

Za Čelsi je svih 90 minuta odigrao Branislav Ivanović, baš kao i Matija Nastasić u dresu „građana“, dok je Aleksandar Kolarov u igru ušao u 80. minutu.

Totenhem je do pobede nad Halom stigao u 80. minutu. Jedini pogodak postigao je Roberto Soldado iz penala.

Na utakmici između Svonsija i Vest Hema nije bilo golova.