0

Preokret Junajteda, Suarez se igrao sa Vest Bromom (VIDEO)

Objavljeno: 26.10.13 u 17:53

Luis Suarez 01

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na svom Old Trafordu ekipu Stouka rezultatom 3:2 (1:2),  dok je Liverpul na svom Enfildu savladao VBA rezultatom 4:1 (2:0) u devetom kolu Premijer lige.

Junajted je na poluvremenu gubio 1:2 golovima Krauča i Arnautovića, dok je jedini gol za domaće postigao Van Persi. Ipak, u drugom delu igre, Junajted je dao gas i preokrenuo pogocima Runija i Ernandeza u 78, odnosno 79. minutu.

Junak u pobedi Liverpula bio je trostruki strelac Luis Suarez koji je pogađao u 12, 18. i 55. minutu, a posebno je lep njegov drugi gol koji je postigao glavom van šesnaesterca! Strelac četvrtog gola bio je Staridž, dok je počasni pogodak za goste postigao Morison sa bele tačke.

Ovom pobedom Liverpul je zadržao drugo mesto na tabeli sa dva boda manje od Arsenala, koji je ranije danas pobedio Kristal Palas.

Drugi tim iz Liverpula, Everton takođe je zabeležio važnu pobedu, pošto je u Birmingemu savladao Aston Vilu sa 2:0 golovima Lukakua u 70. i Osmana u 81. minutu.