0

Napoli gazi sve pred sobom (VIDEO)

Objavljeno: 06.10.13 u 17:16

pandev-napoli

Nakon što je Parma u prvom meču nedeljnog programa 7. kola Serije A savladala Sasuolo odigrano je još pet utakmica na kojima su viđene dve pobede domaćih ekipa, dva remija i jedan trijumf gostiju.

Napoli je nastavio da gazi sve pred sobom jasno dajući na znanje svima da će biti jedan od glavnih kandidata za osvajanje titule, a ceh je danas platio Livorno koji se vraća kući sa četiri lopte u mreži.

Do trijumfa pred svojim navijačima došla je i ekipa Udinezea prkinuvši niz Kaljarija od četiri vezana remija, a solidnu partiju za „zebre“ pružio je i srpski reprezentativac Dušan Basta.

Nenada Krstičića nije bilo u timu Sampdorije koja je u samoj završnici meča protiv Torina došla do boda, a za bikove poslednjih nekoliko minuta odigrao je Nikola Maksimović koji je u 87. minutu zamenio D’Ambrozija.

Pobednika nije bilo ni u duelu Katanije i Đenove odnosno meč je završen rezultatom 1:1, dok je Verona odnela bodove iz Bolonje iz meča čiji je početak kasnio 20-ak minuta zbog gužve ispred stadiona odnosno nemogućnosti gostujućeg tima da na vreme stigne na Renato Dal’Aru. Boško Janković je celu utakmicu odgledao sa klupe za rezerve.