0

Gradski derbi pripao Dinamu (VIDEO)

Objavljeno: 06.10.13 u 13:54

cska-dinamo

Gradski derbi u Moskvi između CSKA i Dinama pripao je gostujućuoj ekipi. Fudbaleri Dinama su slavili sa 2:0 i tako naneli šampionu treći poraz u sezoni.

U prvih 45 minuta nije bilo golova, a Dinamo je do vođstva došao u 57. minutu preko Kristijana Noboe odličnim šutem sa oko 20 metara. Dileme oko pobednika otklonio je Aleksandar kokorin u 89. minutu.

Srpski fudbaleri Zoran Tošić i Marko Lomić proveli su svih 90 minuta na terenu, Tošić u dresu CSKA, a Lomić u Dinamu.

Još jedan meč je odigran u Moskvi gde je domaći Spartak kiksnuo i na svom terenu odigrao meč bez golova protiv Tereka.

CSKA je ovim porazom pao na 5. mesto, dok se Dinamo nalazi na sedmom. Spartak je treći sa istim brojem bodova kao i drugoplasirana Lokomotiva, dok Terek zauzima 14. poziciju na tabeli.