0

Ludnica u Torinu bez pobednika, Real rutinski (VIDEO)

Objavljeno: 02.10.13 u 23:11

juve-galata

Potpuna ludnica vladala je na meču Juventusa i Galatasaraja u Torinu koji je završen rezultatom 2:2.

Poveo je turski tim golom Didijea Drogbe u 36. minutu. Arturo Vidal je izjednačio sa penala u 78. minutu pošto je u kaznenom prostoru Galate srušen Fabio Kvaljarela.

Upravo je Kvaljarela doneo veliku radost „staroj dami“ u 87. minutu i tada se činilo da će Juve doći do sva tri boda. Međutim, već u sledećoj akciji Galata dolazi do izjednačenja preko Umuta Buluta i kući odnosi bod.

U drugoj utakmici B grupe Real je u Madridu došao do rutinske pobede nad Kopenhagenom od 4:0.

Kristijano Ronaldo je nastavio svoju golgetersku seriju i doveo Madriđane u vođstvo u 21. minutu. Posebno je lep drugi gol Ronalda koji je iskoristio fantastičnu asistenciju koja se retko viđa Anhela di Marije u 65. minutu. Di Marija je pogodio mrežu u 71, a potom je postavio i konačan rezultat u nadoknadi vremena.

Real se ovom ubedljivom pobedom odvojio na čelu tabele sa 6 bodova, drugi je Juventus sa 2, a Kopenhagen i Galatasaraj imaju po bod.