0

Liverpul pobedio, Suarez dvostruki strelac (VIDEO)

Objavljeno: 29.09.13 u 19:00

Suarey

Liverpul je na gostovanju Sanderlendu osvojio nova tri boda, a meč je obeležio povratak Luis Suareza posle suspenzije. Ekipa sa Enfilda je slavila sa 3:1.

„Redsi“ su do vođstva stigli u 26. minutu preko Danijela Staridža koji je postigao 7. gol u sezoni. Deset minuta kasnije Luis Suarez je svoj povratak na teren posle suspenzije proslavio golom za dvosturku prednost Liverpula.

Sanderlend smanjuje u 52. minutu kada snažno sa distance šutira Ki Sung, Minjole kratko odbija, a Đakerini odlično reaguje i postiže pogodak. Konačan rezultat postavlja Luis Suarez svojim drugim golom u 89. minutu.

Ova pobeda dovela je Liverpula na 2. mesto Premijer lige, dok je Sanderlend i dalkje poslednji sa samo jednim osvojenim bodom.