0

Mesi pogurao Barsu pa se povredio (VIDEO)

Objavljeno: 28.09.13 u 19:49

mesi-almerija-barsa

Fudbaleri Barselone su prilično lako, reklo bi se rutinski, došli do trijumfa na gostovanju Almeriji u meču 7. kola Primere – 2:0 (1:0).

Već u 21. minutu Leo Mesi je iskoristio propust odbrane domaćeg tima kako bi postigao svoj 324. pogodak u 388 meču u dresu Barselone (čime je pretekao sve fudbalere koji su ikada nosili dres rivalskog Reala iz Madrida). Međutim, Argentinac bi i po nečemu drugom mogao da upamti ovu utakmicu jer je u 29. minutu morao da napusti meč zbog povrede.

Konačnih 2:0, nakon klasične Barselonine akcije, postavio je Adrijano koji je odlično reagovao na asistenciju Fabregasa.

Barselona je tako uspela da sčuva maksimalan učinak odnosno u sedam utakmica je ostvarila svih sedam pobeda (prvi put u istoriji kluba) i jedini tim koji može da je ugrozi je madridski Atletiko koji večeras od 22 časa igra gradski derbi protiv Reala. Alemrija je ostala na tri boda i mogla bi nakon ovog kola da preume „fenjer“ ukoliko Elče i Osasuna ostanu neporaženi u svojim mečevima.