0

Siti petardirao Vigan, Jovetić dvostruki strelac (VIDEO)

Objavljeno: 24.09.13 u 23:33

Jovetic

Pobeda u gradsskom derbiju fudbalerima Mančester Sitija dala je krila. Oni su u utakmici 3. kola Liga Kupa savladali Vigan sa 5:0.

Golove za „građane“ postigli su Džeko u 33, Jovetić u 59. i 83, Ture u 76. i Hezus Navas u 86. minutu meča.

I Čelsi je ostvario pobedu i plasman u narednu rundu takmičenja. Oni su savladali Svindon Taun sa 2:0 u gostima. Strelci su bili Tores u 29. i Ramires u 35. minutu meča.

Ubedljiv trijumf ostvario je i Totenhem koji je na gostovanju u Birmingemu protiv Aston Vile slavio sa 4:0.

Džermejn Defo se dva puta upisivao u listu strelaca, u 45. i 90. minutu meča. Paulinjo i Čedli postigli su po jedan pogodak u 49, odnsno 85. minutu.

U duelu premijerligaša Fulam je golovima Berbatova i Benta eliminisao Everton koji je vodio od 11. minuta golom Nejsmita.