0

Napoli odneo bodove sa San Sira (VIDEO)

Objavljeno: 22.09.13 u 22:50

iguain-milan-napoli

U poslednjoj utakmici 5. kola Serije A fudbaleri Napolija zabeležili su veliku pobedu savladavši na San Siru jednog od konkurenata u borbi za titulu – ekipu Milana sa 2:1 (1:0).

Ekipa Rafe Beniteza došla je u vođstvo već u 6. minutu golom defanzivca Britosa kojem je za pogodak asistirao Albiol. Kada je Iguain u 54. minutu povisio na 2:0 bilo je jasno da je Milan na pragu novog poraza, a Napoli blizu povratka na vrh tabele koji posle ovog kola deli sa Romom pošto oba tima imaju po 12 bodova.

Ipak, mogao je Baloteli da vrati rezultatsku neizvesnost u ovaj meč da je u 71. minutu uspeo da realizuje jedanaesterac, a kako mu to nije pošlo od ruke njegovo pogodak u samoj završnici praktično nije imao nikakav značaj.