0

Tuluz preokretom stigao do prve pobede (VIDEO)

Objavljeno: 20.09.13 u 23:58

Tuluz

Fudbaleri Tuluza uspeli su da naprave preokret i pobede Sent Etjen sa 2:1 na gostovanju u premijernom meču 6. kola francuske Lige 1.

Ekipa naših Pavla Ninkova i Uroša Spajića, koji su meč počeli od prvog minuta (Ninkov zamenjen u 53.), gubila je od 18. minuta golom Hamuma koji je iskoristio grešku golmana Ahamada. Izjednačenje Tuluzu je doneo Brejtvajt u 63, a potpuni preokret napravio je Isalaga Silja u 75. minutu utakmice.

Tuluz je tako došao do prve pbede u ovoj sezoni i nalazi se na 15. mestu sa 6 bodova. Sent Etjen je i dalje drugi sa 12 bodova, ali i utakmicom više od rivala.