0

Mesi se het-trikom pridružio Ronaldu (VIDEO)

Objavljeno: 18.09.13 u 23:24

Barselona

Očekivani rezultati došli su u H grupi Lige šampiona. Doduše Milan je uz dosta muka došao do pobede protiv Seltika, ali je zato Barsa bez problema savladala Ajaks.

Samo veče pošto je Ronaldo za Real postigao het-trik, to je uradio i Lionel Mesi. Prvi gol protiv Ajaksa Mesi je postigao u 22. minutu iz slobodnog udarca. U 55. minutu nova majstorija Mesija za dvostruko vođstvo. Seriju Mesija prekinuo je Pike nakon odličnog centaršuta Nejmara u 69. minutu. Mesi je do het-trika došao u 75. minutu i tako postavio konačan rezultat.

Milan je na San Siru ugostio Seltik. Napadali su rosoneri tokom cele utakmice, ali su tek u 82. minutu došli do vođstva golom Kristijana Zapate. Samo četiri minuta kasnije Suli Muntari postavlja konačan rezultat (2:0).