LŠ: Dan drugi (UŽIVO)

Objavljeno: 18.09.13 u 20:35

champions-league

Marsej smanjuje u nadoknadi vremena na 1:2 protiv „tobdžija“. Strelac je Aju

Autogol je postigao Zunjiga i tako dao nadu Borusiji da može do izjednačenja. Napoli – Borusija 2:1.

3:0 za Šalke. Dreksler je savladao golmana Steaue u 85. minutu.

Remzi rešava pitanje pobednika u Marseju. Arsenal je poveo sa 2:0 u 84. minutu.

Bazel je potpuno preokrenuo protiv Čelsija! Gol je postigao Štreler u 81. minutu

Milan dolazi do vođstva u 82. minutu preko Kristijana Zapate, a samo četiri minuta kasnije Sali Muntari povećava na 2:0.

Atletiko dolazi do 3:1 protiv Zenita. Strelac je Leo Bautistao u 81. minutu

Šalke odlazi na 2:0. Strelac je Boateng u 78. minutu

Trećim golom na meču Mesi povećava vođstvo Barse protiv Ajaksa na 4:0

Mohamed Salah u 71. minutu izjednačava rezultat na meču Čelsi – Bazel.

Lorenco Insinje postigao je fantastičan gol iz slobodnog udarca i povećao prednost Napolija protiv Borusije na 2:0.

Barselona deluje dosta ubedljivo protiv Ajaksa. Novi gol za Katalonce postigao je Đerar Pike u 69. minutu.

Šalke dolazi do vođstva protiv Steaue golom Učide u 67. minutu.

Arsenal je došao do vođstva na Velodromu. Gol je postigao Tio Volkot u 65. minutu.

Nije dugo trajala radost gostiju na Visente Kalderonu pošto je Arda turan u 64. minutu doneo novo slavlje navijačima Atletika.

Zenit je izjednačio u Madridu protiv Atletika. Strelac je bio Hulk.

Porto je konačno slomio otpor novajlije Austrije u Beču. Pogodak za vođstvo Portugalaca doneo je Luis Gonzales u 55. minutu na asistenciju Danila.

Mesi je još jednim golom doneo dvostruku prednost Barseloni protiv Ajaksa u 55. minutu.

Golman Dortmunda Vajdenfeler isključen je u nadoknadi prvog poluvremena pošto je igrao rukom van kaznenog prostora.

Čelsi je golom Oskara u 45. minutu došao do prednosti protiv Bazela.

Atletiko je u Madridu poveo protiv Zenita u 40. minutu, a strelac je bio Miranda.

Nakon primljenog gola, trener Jirgen Klop je isključen zbog ironičnog protesta kod četvrtog sudije. Trener „milionera“ je protestovao zato što je smatrao da je njegov tim oštećen kod primljenog gola pošto sudije nisu dozvolile da se Subotić vrati u igru nakon što se požalio na povredu.

Napoli je došao do vođstva protiv Borusije. Zunjiga je centrirao sa leve strane, a najviši u skoku je bio Iguain koji je glavom sa 6-7 metara savladao golmana Vajdenfelera.

Barselona je došla do vođstva protiv Ajaksa od 1:0 golom Mesija u 22. minutu. Argentinac je odlično šutirao iz slobodnog udarca pored živog zida i savladao golmana Fermira.

Najzanimljivije u preostalih osam mečeva prvog kola Lige šampiona biće u F grupi gde nas očekuje dva derbija.

Napoli dočekuje vicešampiona Borusiju iz Dortmunda za koju će od prvog minuta igrati Neven Subotić, dok u Marseju igraju Olimpik i Arsenal.

Od srpskih fudbalera na terenu od prvog minuta će se naći i Branislav Ivanović koji sa Ćelsijem dočekuje švajcarski Bazel gde će odbranom komandovti doskorašnji igrač Partizana Ivan Ivanov.