0

Jorgandžije slavile protiv Zenita (VIDEO)

Objavljeno: 18.09.13 u 23:11

atl-yenit

Prvo kolo u G grupi Lige šampiona donelo nam je pobedu Atletika protiv Zenita od 3:1 i trijumf Porta na gostovanju protiv Austrije rezultatom 0:1.

Atletiko je u Madridu poveo preko Mirande u 40. minutu. Zenit je izjednačio u 58. minutu posle sjajnog prodora Hulka koji je prosto zakucao loptu u mrežu „jorgandžija“. Samo šest minuta posle Arda turan je doveo Atletiko u novo vođstvo posle velike gužve u šesnaestercu gostiju. Konačan rezultat u 81. minutu postavio je Leo Baptistao na odličnu asistenciju Turana.

Teže nego što se očekivalo Porto je došao do pobede protiv novajlije u Ligi šampiona Austrije u Beču sa 0:1.

Jedini gol na meču postigao je Luis Gonzales u 55. minutu na asistenciju Danila.