0

Belgija sve bliža Brazilu

Objavljeno: 07.09.13 u 00:15

Belgija

Srbija se remijem protiv Hrvatske oprostila od Svetskog prvenstva, a Belgija je nastavila svoj trijumfalni put ka Svetskom Kupu.

Na gostovanju u Škotskoj Belgija je pobedila golovima Stiven Defura u 38. i Kevina mihaljasa u 88. minutu utakmice. Belgijanci sada imaju pet bodova prednosti u odnosu na Hrvate i treba im još jedna pobeda da i definitivno potvrde plasman na SP.

U duelu ekipa iz druge polovine tabele Makedonci su na svom terenu savladali Vels sa 2:1. Najskuplji igrač današnjice Geret Bejl posmatrao je meč svoje reprezentacije sa klupe.

Nekadašnji fudbaler Zvezde Ivan tričkovski doveo je Makedoniju u vođstvo u 20. minutu. Izjednačio je Remzi iz penala u 39, a pobedu našem južnom susedu doneo je Aleksandar Trajkovski u 80. minutu.