0

Švabe se razgoropadile (VIDEO)

Objavljeno: 01.09.13 u 17:30

Maksim i Ibisevic

Fudbaleri Štutgarta na impresivan način su zabeležili prvu pobedu u ovoj sezoni u Bundesligi. Oni su na svom terenu deklasirali Hofenhajm sa 6:2.

„Švabe“ su povele preko Rudigera u 12. minutu. Sedam minuta kasnije Ibišević je postigao svoj prvi ol na ovom meču i udvostručio prednost svoje ekipe. Foland je u 26. smanjio na 2:1, a nakon dva minuta bilo je 3:1 golom Maksima.

Već na startu drugog poluvremena Ibišević je povisio rezultat u 47. minutu. Štutgart je nastavio da teroriše golmana Kastelsa i u 55. minuta Maksim je postigao peti gol za „švabe“. Svoj treći pogodak Vedad Ibišević je dao u 63. minutu, a konačnih 6:2 postavio je Roberto Firmino u 87. minutu.

Štutgart je ovom pobedom pobegao sa začelja i sada zauzima 14. mesto, dok je Hofenhajm na 11. mestu sa 5 bodova.