0

Preokret Spartaka protiv fenjeraša (VIDEO)

Objavljeno: 01.09.13 u 15:48

Spartak

Fudbaleri Spartaka iz Moskve preboleli su eliminaciju iz Lige Evrope koju su doživeli proteklog četvrtka. Oni su na „Lužnjikiju“ savladali Tom sa 2:1.

Poveli su gosti u 7. minutu fantastičnim golom Rikova sa skoro pola terena i tada se činilo da će se agonija Moskovljana nastaviti. Međutim, pred kraj prvog poluvremena Jura Movsisjan poravnava rezultat. Spartak dolazi do pobede u 76. minutu kada se u strelce upisao i Pavel Jakovlev.

Nakon ove pobede Spartak se nalazi na deobi drugog mesta sa 14 bodova koliko ima i Zenit. Tom je i dalje poslednji bez ijednog osvojenog boda.