0

PSŽ u nadoknadi savladao Gengan (VIDEO)

Objavljeno: 31.08.13 u 19:12

kavani-psz-gengan

Ako pogledamo samo konačan rezultat utakmice 4. kola šampionata Francuske između Pari Sen Žermena i Gengana koji glasi 2:0 (0:0) pomislili bi da su „sveci“ rutinski došli do drugog prvenstvenog trijumfa, ali uopšte nije bilo tako.

Naime, gosti su se odlično branili sve do same završnice, čak u pojedinim trenucima i pretili golu Sirigua, ali su na kraju ipak bili poraženi. Bravu Gengana otključao je najpre Rabio i to pogotkom u 91. minutu, da bi tačku na ovaj meč i mučenje prvog favorita šampionata stavio Zlatan Ibrahimović pogotkom u trećem minutu sudijske nadoknade izgubljenog vremena.

Pari Sen Žermen posle četiri odigrana meča ima osam osvojenih bodova odnosno dve pobede i dva remija, dok je Gengan ostao na samo tri poena dobijena za trijumf u prethodnom kolu protiv Lorijena.