0

Palas bolji od Sanderlenda (VIDEO)

Objavljeno: 31.08.13 u 20:28

kristal-palas

U duelu dve ekipe koje u prva dva kola Premijer lige nisu uspele da dođu do trijumfa bio je uspešniji Kristal Palas koji je u Londonu pred svojim navijačima u utakmici 3. kola savladao Sanderlend sa 3:1 (1:0).

Gabidon je domaći tim doveo u vođstvo već u 9. minutu, ali kada je Flečer u 64. izjednačio činilo se da bi moglo da dođe do podele bodova. Međutim, isti igrač je u 79. minutu napravio dvostruku grešku pošto je napravio penal, a kako je bio poslednji igrač u odbrani dobio je i crveni karton.

Jedanaesterac je sigurno izveo Gejl, da bi tačjku na ovaj meč u drugom minutu nadoknade stavio O’Kif donevši tako prvu pobedu povratniku u elitu.