0

Toni i Janković srušili Milan (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.13 u 19:52

jankovic-toni

Povratnik u Seriju A Verona napravila je veliko iznenađenje na startu nove sezone pošto je na svom stadionu Mark Antonio Bentogeodi savladala Milan sa 2:1 (1:1).

Iako su gosti poveli u 15. minutu golom Polija kojem je asistirao Baloteli (izgleda da je prevaspitavanje urodilo plodom), Verona se nije predavala pa je nakon pola sata igre prvim pogotkom Luke Tonija došla do izjednačenje.

Za potpuni preokret pored dvostrukog strelca Tonija pobrinuo se srpski internacionalac Boško Janković koji je u 53. minutu asistirao iskusnom centarforu kod ispostaviće se pobedničkog gola.